Březen 2013

Něco k mému blogu

31. března 2013 v 17:56 | ♥Draculinka♥ |  Jiné věci
Ahoj lidi. Jak se dnes máte? Já teda fakt nic moc.
Jsem smutná kvůli tomu, že se Vám můj blog nelíbí. Já nikoho nechci nutit, aby se mu líbil můj blog, ale zdá se mi, že máte radši mh-moje-monsterky.blog.cz. Mrzí mě to, že na můj blog nechodíte. Dělám vše pro to, aby jste sem chodili, píšu Vám na blogy komenty, ale stejně to asi nepomáhá. Já nemůžu za to, že nejsem pořát na počítači, protože mi to někdy rodiče nedovolí, nebo, že nemám skype, abych si s Vámi mohla povídat.......nebo, že mám jen 6 monsterek a slíbím Vám fotky, a po půl roce je ještě vůbec nemám. Slibuji Vám sem vyřazovačku, ale udělám Vám jinou, slibuju! Já už nevím, co mám dělat s mím blogem, aby se Vám líbil nebo tak... . Tak mi kdyžtak napiště do komentů, co by jste s mím blogem chtěli změnit, co by jste sem chtěli nebo nechtěli, víc nebo míň článků a tak. Prosím, moc mi to pomůže, jinak tento blog už nebude existovat!

Mám super zprávu!

30. března 2013 v 10:07 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Žádnou panenku jsem nedostala, ale včera jsme byli v Brně ve Futurum (nakupovat jídlo a tak) a v Tescu měli nový MH! Měli tam: Draculauru, Clawdeen a Frankie sweet 1600, coffe bean s Clawdeen, Frankie, Spectu a Clawdeen jak se hýbou a tak, Draculauru, Cleo, Spectru picture day a scaris kavárnu. Bylo tu super, protože tu vycí Clawdeen, svítivou Spectru a Frankie, která elektrizovala jsem ještě nikdy neviděla (teda ano viděla, ale jen na internetu)! Zalíbila se mi tam hrozně Cleo a Spectra picture day, ale Clawdeen scaris je podle mě nejkrásnější (samozřejmě i Clawdeen school's out a tak)! Takže mamka se zkusí s taťkem nějak dohodnout, kdy taťka bude mít peníze a koupí mi asi panenku Clawdeen! JUPÍÍÍÍ! Tak pp!

Jakou?????

29. března 2013 v 12:48 | ♥Draculinka♥ |  Moje monsterky
Jakou si mám přát? Jinafire nebo Clawdeen? Je to hrozně těžký!!!!
PROSÍM, PORAĎTE MI JAKÁ JE PODLE VÁS NEJHEZČÍ NEBO JAKOU SI MÁM PŘÁT!


Šílený video!!!

29. března 2013 v 12:08 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Kdo NENÍ strašpytel jako já, tak ať si pustí na YouTube (nikoho nechci nutit) Michaela Jacksona Duch. Je to strašný video! Když jsme měli ve škole velikonoční den (kde jsme vyráběly velikonoční výrobky), tak holky z naší třídy pustili na naší třídní interaktivní tabuli (na YouTube) Michaela Jacksona ducha. Když jsem viděla ten kraťoučkej horor, tak jsem se málem rozbrečela, protože já horory nesnáším a mám na to trauma na celý život. Moje kámoška říkala, že je to sranda, ale pro mě to sranda ani OMYLEM nebyla. Klidně se na to podívejte a přesvěčte se sami! Sem na blog to video dávat nebudu, protože kdybych to omylem pustila, asi bych se zbláznila! Takže kdo to chce vidět, ať si napíše na YouTube Michael Jackson Duch.
Pp!

Možná udělám video s mími monsterkami

29. března 2013 v 11:11 | ♥Draculinka♥ |  Moje monsterky
Připravuju Vám sem udělat video, které bude jen a jen o mích monstekách. To znamená, že tam bude Draculaura a Clawd, Frankie, Abbey a Robecca. Když mě je mích monsterek tak líto!

Těšíte se na video?

Odměny za soutěž v hádání monsterky

28. března 2013 v 12:48 | ♥Draculinka♥ |  Monster High
Konečně tu mám pro Vás ty odměny za soutěž v hádání. Na 1. místě zvítězila tarantule*, na 2. byla ○Lagoona○Blue○ a na 3. místě byla Jinafire-Lagoona. Takže pro tarantuli* tu mám pozadí, gyf a ikonku na svůj blog:

pozadí:


gyf:


a ikonku:


Pro ○Lagoonu○Blue○ tu mám gyf a ikonku na svůj blog:

gyf:


Ikonka:


A pro Jinafire-Lagoonu mám jen gyf:


Doufám, že se ceny líbily, a že příště zase zkusíte nějakou soutěž!

Feel this moment

27. března 2013 v 15:38 | ♥Draculinka♥
Feel this moment... to je název jedné nové a suprové písničky. Zpívá ji Pitbull a Christina Aquilera. Tato písnička patří do mé hitparády a je na 1. žebříčku. Je hrozně moc dobře zremixovaná a je tam i druhá písnička, ale tu nevím, kdo zpívá ( ale myslím že Dáda Patrasová). Ale stejně jsou lepší One direction! Jenom jsem Vám ji chtěla ukázat, jaký styly písniček mám ráda! A teď ten song:


Už mám konečně brejle!

26. března 2013 v 15:27 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Ahoj tak už jsem dneska dostala čarvený brajle!
Mamka říká, že mě HROZNĚ sluší, a vidím s tím mnohem, mnohem líp!
Odměny hnedka udělám, jakmile budu mít více času....je to trochu pro mě těžký!
Ale budete je mít, nebojte!

Jupíí soutěž!

24. března 2013 v 19:03 | ♥Draculinka♥ |  Monster High
Mám tu pro Vás novou soutěž! Zkuzte uhádnout, o koho se jedná! Já sem napíšu několik vět nebo věcí o jedné monsterce, a vy ji musíte uhádnout. Celkových hádacích monsterek budou 3, takže to zkuste!

1) Mám jemný hlásek a mám ráda drby. Nejvíce jsem na notebooku a skoro nikdy se neučím. Musím pořád fotit nějaké trapasy a dát je do drbů!

2) Mám hodně ráda šperky a doplňky. Ráda flirtuju s klukama a každý den se musím holit. A moji sourozenci jsou tak naivní!

3) Každému monstru leze mráz po zádech, když se s nimi stýkám. Nejradši jsem venku, kde je pořádný mráz. A už nevím, co bych o sobě řekla!

Za odměny budou:
na 1. místě: Gyf, pozadí (dle výběru svého oblíbeného obrázku) a ikonku na svůj blog se svou oblíbenou monsterkou (pokud ovšem budete chtít)

na 2. místě: Gyf a ikonku

na 3. místě: Gyf

Mrkající HODNĚ ŠTĚSTÍ!

One direction

23. března 2013 v 11:33 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Ahoj! Jak se dneska máte? U mě dobrý.....A chci Vám sem napsat, jak hrozně moc mám ráda One direction!
One direction je moje nejoblíbenější klučičí anglická skupina. Hrozně moc se mi líbí jejich písničky jako například: What make you beautiful nebo Kiss you. Nejvíce ze skupiny One direction se mi líbí Harry Styles a Louis Tomlison. Kluci ze skupiny se jmenují: Louis, Harry, Naill, Liam, Zayn. A nakonec fotky Harryho a Louise a také jedna suprová (bombová) písnička:
Louis Tomlison (fešák)


Harry Styles (taky fešák)Nové pozadí - Jinafire

22. března 2013 v 18:52 | ♥Draculinka♥ |  Monster High
Ahoj lidi! Mám tu nové pozadí, které mi dělala moje nej. kámoška Kačka alias ○Lagoona○Blue○. Strašně moc se mi líbí, díky Kači! Teď momentálně se mi líbí Jinafire a Clawdeen scaris, nevím proč, ale nějak se mi Jinafire zalíbila (ostatně, mě se vždycky líbila, ale nejvíc byla Abbey a Draculaura). Zítra tu asi budu a kdybych nebyla, jsem na stardoll,ale na LauraDraculaura už nechodím, udělala jsem si 2 druhý: KackaMorce a DJKaty138. Takže kdybych tu nebyla, tak jsem na stardoll. Udělám tu pár změn a.......nic no tak zatím ČAUEC!

Červený a hezký...

19. března 2013 v 19:16 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Nechci se vychlubovat, ale brejle už mám objednané. Během tohoto týdne už budou udělaná sklíčka do brejlí. Budou červený a trošku úzký (budu mít brejle dole bez obrouček). Takže se na ně hrozně moc těším!
Vyřazovačka bude hotová asi tak tento měsíc, moc času na ni totiž nemám. Ale MH mě pořát bere!

Budu nosit BREJLE!

12. března 2013 v 15:52 | ♥Draculinka♥ |  Deník jménem ♥Já♥
Jupíííííí!!!!
Já budu mít brejle! Protože špatně vidím ve škole na tabuli, tak budu mít brejle!
Dneska ráno jsem totiž byla u naší doktorky a ta mi řekla, že pojedu do Brna, aby mě předepsali nějaký brejle.
Hlavně, aby byli levný a hezký! Ohledně MH nic nového nemám, ZATÍM!
Tak mi držte palce, ať mám nějaký brejle a hlavně hezký! Mrkající

Informace o vyřazovačce MH

7. března 2013 v 14:34 | ♥Draculinka♥ |  Jiné věci
Takže Jak většina lidí říká, že chce vyřazovačku MH.
Jenže je v tom jeden háček: NEMÁM KAŽDÝ DEN PŘÍSTUP NA INTERNET, TAKŽE TO BUDE TROŠKU TRVAT, NEŽ JI UDĚLÁM.
Takže se na mě prosím nezlobte, že Vám neodpovídám nebo nechodím na vaše blogy!

Boží písnička!!!

3. března 2013 v 15:45 | ♥Draculinka♥ |  Moje hitparáda
Takže tuto písničku zpíváme ve škole v angličtině a byla i v jedné reklamě....mě se tedy zalíbila!!!!!
Jmenuje se Everithing at once


Doufám, že se Vám taky zalíbila!

Fotky mé Frankie na bruslích

1. března 2013 v 16:19 | ♥Draculinka♥ |  Moje monsterky
Takže jednou jsem Vám slíbila, že sem na blog ukážu fotky mé Frankie. Sice jich je jenom 3, ale buďte rádi, že když něco nařotím, tak alespoň něco Vám ukážu. Tak a tady je Frankuška:
Doufám, že se Vám ASPOŇ trošku líbí a prosím nepište, že se Vám moc nelíbí ta rtěnka, to většina lidí totiž říká!